FUNDACJA KRESY W POTRZEBIE

Z KONCERTAMI W WARSZAWIE

 

W dn.17-18 listopada 2018 r. na zaproszenie Polskiej Fundacji Narodowej z koncertami w Warszawie wystąpili Teatr im. sw. Jana Pawła II (kier. p. Maryna Żybartowicz) oraz młodzieżowy zespół „Liberamente” (kier. p. Anna Kulikowska) z parafii p.w. Najświętszego Odkupiciela w Grodnie.

 

Młodzież z Grodna pokazała specjalne przedstawienie z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, pt. „Niech żywi nie tracą nadziei...”

Dzięki zaangażowaniu Polskiej Fundacji Narodowej przedstawienie mogli też podziwiać mieszkańcy Warszawy. Koncerty odbyły się w Bazylice katedralnej św. Michała Archanioła i św. Floriana Męczennika oraz w Parafii Matki Bożej Dobrej Rady w Warszawie.

W wolnych chwilach artyści zwiedzali Warszawę, poznawali jej historię. Każdy z młodych ludzi zabrał z Warszawy miłe wspomnienia oraz poczuł się jeszcze bardziej cząstką narodowej polskiej wspólnoty.

Dziękujęmy Polskiej Fundacji Narodowej za zaproszenie młodzieży z Grodna , za opiekę i niezapomniane wrażenia, które każdy z młodych Polaków przywiózł w swoim sercu do Grodna.

 

 

Darowizny na konto Fundacji

Osoby, które chcą wesprzeć akcję finansowo mogą również wpłacać darowizny bezpośrednio na konto Fundacji:

Fundacja Kresy w Potrzebie

nr konta: Alior Bank SA: 94 2490 0005 0000 4520 7799 3602

adres internetowy: www.kresywpotrzebie.pl

 

Kontakt z Fundacją

kontakt@kresywpotrzebie.pl

tel.: +48 605 588 792